2014

Ničim izazvan - Ničim izazvan

Debiutancki album grupy Ničim izazvan, wydany został 15 kwietnia przez wytwórnię Lampshade Media. Do pobrania za darmo dostępny jest na stronach reginalnego MTV. Płyta składa się z 11 utworów, a wyprodukował ją sarajewski producent Ðani Pervan (Letu Štuke i Rundek Cargo Orchestra). Nagrania trwały dwa lata i odbyły się w trzech studiach nagraniowych znajdujących się na terenie Serbii i Bośni.

Dino Merlin - Hotel Nacional

W piątek 20 czerwca ukazał się długo wyczekiwany jedenasty album słynnego bośniackiego piosenkarza Dina Merlina - "Hotel Nacional". Album był nagrywany przez sześć ostatnich lat w studiach w Sarajewie, Zagrzebiu, Stambule, Berlinie, Londynie, Wiedniu, Sztokholmie, Nowym Jorku i Los Angeles.

Vlatko Stefanovski - Seir

Najnowszy album słynnego macedońskiego gitarzysty, wieloletniego lidera legendy ex-YU rocka - grupy Leb i Sol. To pierwsza od 11 lat studyjna autorska płyta Stefanovskiego. Krążek został nagrany w studiu Esoteria Sound Studio przy udziale gości: Rade Šerbedžija, Damir Imeri, Vasko Atanasovski, Zoran Madžirov i wielu innych.