Ničim izazvan

Obrazek użytkownika Piotr Bartulewicz

S.A.R.S. i Ničim izazvan w jednej piosence! Posłuchajcie

Alternatywny serbski zespół S.A.R.S. i grupa Ničim izazvan nagrali wspólnie utwór "Glupost". Piosenka ma trafić na nadchodzący album S.A.R.S. Zobaczcie teledysk, który od kilku dni emituje regionalny kanał MTV Adria.
Obrazek użytkownika Małgorzata Cieślak

Jugofonika poleca: Najlepsze albumy 2014

Mimo, że rok 2015 trwa już w najlepsze, nie mogliśmy nie oprzeć się pokusie, by wrócić na chwilę do ubiegłego roku i przypomnieć Wam o kilku albumach, których nie powinniście byli przegapić. Przed Wami zatem lista 10 wydawnictw, które jugofonika.pl poleca z czystym sumieniem.
Obrazek użytkownika Małgorzata Cieślak

Ničim izazvan dla jugofonika.pl - Będziemy grać dopóki ludzie będą nas słuchać

Ničim izazvan to prawdziwe odświeżenie serbskiej sceny muzycznej. W kwietniu tego roku do słuchaczy dotarł debiutancki album grupy, którą tworzą muzycy z Belgradu i Vrbas. Usłyszycie na nim garść naprawdę dobrych i bardzo różnorodnych utorów, łączących przeróżne gatunki muzyczne.

Ničim izazvan

Grupa Ničim izazvan powstała w 2011 roku, obecnie w jej skład wchodzą: Bojan Gluvajić (wokal, gitara), Boris Bakalov (wokal), Mane Gluvajić (bas), Igor Martinko (skrzypce, trąbka, akordeon), Borislav Kuga (klawisze), Nemanja Vujović (gitara akustyczna), Dragana Ilić (wokal i Milica Rančić (perkusja).